ye-logo.v1.2
16 Липня, 2019

Управління Держпраці каже, що оштрафувало власника швейного цеху на 800 тисяч гривень

Ангеліна Мовчан Економіка 1190
У підприємця працювали сім неформлених працівників.
У підприємця працювали сім неформлених працівників.. Фото: km.dsp.gov.ua

За неоформлених семеро працівників.

Управління Держпраці у Хмельницькій області наклало штраф на фізичну особу-підприємця у розмірі 781 тисяча 830 гривень за використання праці сімох офіційно неоформлених працівників. Постанову винесено на підставі акту інспекційного відвідування, повідомляє прес-служба відомства.

В управлінні повідомляють, що першу рейдову перевірку проводили у травні цього року. Тоді провели інформаційно-роз'яснювальну роботу в одному із швейних цехів Хмельницького. Тоді й з’ясували, що підприємець використовує працю неоформлених працівників. 

На початку серпня, уже під час проведення інспекційного відвідування, з'ясували, що працівники проходять стажування у швейному цеху і відповідно із ними не укладалися трудові чи цивільно-правові договори.

"Фізичною особою підприємцем не було надано документів щодо офіційного працевлаштування найманих працівників (заяви працівників, трудові договори, штатний розпис, відомості нарахування заробітної плати, табелі обліку використання робочого часу працівників, розрахункові – платіжні відомості по виплаті заробітної плати вказаним працівникам тощо).

Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 265 КЗпПУ за таке правопорушення передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника. Так, фізичній особі-підприємцю доведеться сплатити 781 тисячу 830 гривень", - йдеться у повідомленні Управління Держпраці. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео