ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

Понад 74 тисячі подолян отримають гроші за заощадження світла та газу

Економіка 1368
Заяви на отримання «живих» коштів за заощадження світла та газу потрібно було подати до 1 вересня
Заяви на отримання «живих» коштів за заощадження світла та газу потрібно було подати до 1 вересня. Фото: з архіву

Жителі Хмельниччини, які подали заяву до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення області, почнуть отримувати повідомлення про перерахунок коштів.

Цьогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій вже звернулися 74 тисячі 600 подолян. Про це повідомив начальник управління соціальних гарантій, компенсацій, моніторингу пільгового забезпечення та у справах сім’ї Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА Вадим Маруняк.

«Середня сума так званої премії за зекономлені взимку енергоресурси становить близько 700 гривень. Сума виплати залежить від заощаджених у вигляді субсидій кубів газу та електроенергії. Під монетизацію підпали зекономлених домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 кубів газу», - розповів Вадим Дмитрович.

Заяви на отримання «живих» коштів за заощадження світла та газу потрібно було подати до 1 вересня. Однак для тих, то це не встиг зробити з поважних причин, цей термін продовжили до 1 жовтня.

«Заяви, які були подані після 1 вересня будуть розглядатися на комісіях, яка в кожному районі буде своя. Споживачі повинні обґрунтувати причину, яка не дозволила їм подати відповідну заяву у встановлений термін», - каже Вадим Маруняк.

Окрім цього чиновник зазначив, що жителі сільських місцевостей зможуть отримати виплачені державою кошти у відділеннях «Укрпошти» або безпосередньо на картку «ПриватБанку». Жителі міста та обласного центру зможуть отримати свої кошти лише через банк.

«Чому сталася така зміна, я не знаю. Це питання ще вирішується і можливо зазнає змін», - каже Вадим Маруняк.

Нагадаємо, минулоріч готівкові виплати за зекономлені енергоресурси у вигляді субсидій отримали 105 тисяч 700 осіб. Подолянам було виплачено 68 мільйонів гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую