ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

Хмельниччина може стати одним із логістичних центрів України

Економіка 3794

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Вигідне розташування регіону сприятиме переміщенню вантажів у різні куточки країни та світу.

Сьогодні, 14 березня, у Хмельницькому в рамках ІІІ Міжнародного економічного форуму відбулося підписання трьох меморандумів, які сприятимуть розвитку логістики в регіоні. Серед підписантів — Хмельницька міськрада, облрада, облдержадміністрація та найбільші підприємства, що працюють в області, асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації та ГО «Міжнародний трейд-клуб в Україні».

«Хмельниччина цікава інвесторам саме з точки зору логістики. Це галузь абсолютно недооцінена, вона не містить ніяких ризиків інвестування в неї. Логістика завжди буде мати попит незважаючи на те, які вантажі будуть рухатися. Світ став мобільний і товари хочуть доставляти максимально швидко від дверей до дверей. Якщо ми розвинемо основні гілки логістики – аеропорт, дороги та залізницю, і об'єднаємо їх на одній локації, тоді матимемо найсприятливіше місце для розвитку руху вантажів через регіон», - розповідає радник голови Хмельницької ОДА Василь Міракін.

За його словами, закордон є такі міста, котрі виключно за рахунок логістики й виживають. Звісно, в них, окрім доріг та залізниці, добре розвинене авіасполучення. Для Хмельниччини найбільшою проблемою є те, що аеропорт в не працює.

«Нам потрібно зрозуміти, який аеропорт буде цікавий, бо вони бувають з різними цілями, терміналами обслуговування. Наприклад, є агронапрямок, який обслуговує поля, мала авіатехніка і так далі. Підписані меморандуми – це згода на обговорення та дискусії між національними компаніями, які займають найбільший простір у логістичній сфері України. Саме вони й підкажуть, які їх товари цікавлять найбільше і куди вони хочуть їх переміщати», - додав радник голови ОДА.

Як зазначив Петро Липовенко – Президент Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації, який був одним із підписантів меморандуму, за час візиту на Хмельниччину встигли оглянути аеропорт. Крім того, організація взяла на себе зобов'язання сприяти та допомагати у відновленні перевезень з комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую