ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відбудеться міжнародний форум для представників швейного бізнесу

Економіка 3043
Фото: ілюстрація old.ferz.ua

Триватиме він впродовж двох днів.

Незабаром в обласному центрі відбудеться міжнародниий форум «Швеийна галузь: перезавантаження». За інформацією організаторів, у рамках форуму планується закласти передумови до об’єднання виробників, їх переорієнтації на європейський та інші ринки. Учасники форуму зможуть вивчити успішні практики ведення бізнесу та отримати нові знання з продажу і маркетингу продукції. Крім того, це можливість налагодити зв’язки між виробниками одягу та постачальниками сировини, обладнання, упаковки і інших супутніх товарів. 

Подію організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу в місті Хмельницький за підтримки Європейського банку Реконструкції і Розвитку. Як розповіла представник Центру Ірина Руда, подібних форумів у Хмельницькому раніше не було.

«Форум для представників швейної галузі міжнародного значення у такому форматі взагалі відбудеться вперше в регіоні. Головна ідея форуму – «прокачати» швейну галузь. Всім «швейникам» надається можливість об’єднатися в кластер. Таким чином, ми зможемо вийти на європейський ринок.  В останні кілька років ринок зазнає кризи і виробникам необхідно змінювати бізнес-моделі відповіднодо вимог сучасності, в чому ми і закладаємо підвалини на форумі», - зазначила Ірина Руда.

На форумі будуть представники з різних міст України. «Уже є зареєстровані учасники з Одеси, Кропивницького, Вінниці, Львову. Приїдуть представники тканини з Узбекистану, - додає вона.

Ще одна ціль форуму – вивчити передумови експорту продукції та поширити інформацію про програми підтримки легкої промисловості.

Під час другого дня форуму учасники зможуть відвідати спеціалізовані тренінги (на вибір), що проведуть голова Комітету з маркетингу Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) Андрій Прудиус та керівник консалтингових компаній «City Profit» Володимир Піменов.

Зареєструватись на форум можна до 20 квітня. Для участі потрібно заповнити форму. Відбудеться форум «Швейна галузь: перезавантаження» 25-26 квітня у комплексі "СВ-клуб" (вул.Свободи, 1А). Детальну програму заходу можна переглянути тут.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую