ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Хмельницьким підприємцям відшкодовують відсоткові ставки за інвестиційні проєкти

Економіка 1412
«Завдяки запуску програми у місті з\'явилося 50 нових робочих місць», — Оксана Новодон.
«Завдяки запуску програми у місті з'явилося 50 нових робочих місць», — Оксана Новодон.. Фото: ілюстративне unian.ua

На це цьогоріч з міської скарбниці виділили два мільйони гривень.

З початку року до десяти хмельницьких підприємств скористалися міською програмою часткового відшкодування відсоткових ставок за кредити взяті на впровадження інвестиційних проєктів. Про це повідомила начальник міського управління економіки Оксана Новодон.

За словами Оксани Новодон, програма запрацювала минулого літа. Тоді міські депутати ухвалили рішення «Про затвердження часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проєктів», а міський голова Олександр Симчишин підписав відповідний меморандум зі сімома банками. Рішенням сесії визначили максимальну ставку відшкодування відсоткових ставок. Вона становить 300 тисяч гривень.

«Ця програма вже набула популярності серед місцевих підприємців. У 2019-у на її реалізацією з міської скарбниці виділено два мільйони гривень. За перше півріччя нею вже скористалося до десяти підприємств і використано один мільйон 700 тисяч гривень. Тобто бачимо, що є багато охочих, але фінансового ресурсу не вистачає», — розповіла Оксана Новодон.

Також вона зазначила, що підприємства, які хочуть скористатися цією програмою, повинні відповідати певним умовам. Зокрема, взяті кредити повинні впливати на збільшення кількості робочих місць, підвищення заробітної плати для працівників, впровадження інноваційних методів виробництва… Відповідно завдяки запуску програми з відшкодування частини відсоткових ставок у Хмельницькому з’явилося 50 нових робочих місць.

Оксана Новодон припускає, що під час уточнення міського бюджету на цю програму будуть виділені додаткові кошти. Втім це буде залежити від фінансового ресурсу обласного центру.

Фактично, щоб скористатися програмою підприємцю потрібно лише прийти в банк. Там може ознайомитись з її умовами. Якщо його все влаштовує, то він отримує кредит, а банк подає реєстр усіх позичальників і організовує це відшкодування.

Нагадаємо, під час червневої сесії міської ради депутати ухвалили рішення про підтримку місцевих товаровиробників. Відтепер місто співфінансуватимемо їх участь у міжнародних та всеукраїнських виставках.

Читайте також: Зарплати на Хмельниччині: попереду банківська сфера і не тільки

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую