ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

Зарплати на Хмельниччині: попереду банківська сфера і не тільки

Економіка 2629
Управління статистики оприлюднило дані середньої зарпалти на Хмельниччині за травень 2019 року
Управління статистики оприлюднило дані середньої зарпалти на Хмельниччині за травень 2019 року. Фото: ukr.segodnya.ua

Середній заробіток в травні в області був нижчим, ніж по Україні.

Управління статистики в Хмельницькій області оприлюднило дані щодо середньої номінальної заробітної плата штатних працівників в економіці Хмельниччини. До уваги брали дані по юридичних особах та відокремлених підрозділах юросіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.

Отож, за даними статуправління, у травні середня зарплата на Хмельниччині становила 8 тисяч 358 гривень (у квітні вона становила 8 тисяч 235 гривень), що на 18,4% нижче, ніж у середньому по Україні.

«Вище середнього рівня по області в травні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (13 тисяч 773 гривні), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (11 тисяч 513 гривень), промисловості (9 тисяч 922 гривні), сільського, лісового та рибного господарств (8 тисяч 646 гривень), - йдеться у повідомленні.

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 14 тисяч 235 гривень.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую