ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Не лише фешн-показ: програма заходів проєкту «Мо/Дні»

Економіка 1663
Минулого року вперше пройшли «Мо/Дні» у Хмельницькому
Минулого року вперше пройшли «Мо/Дні» у Хмельницькому. Фото: з архіву редакції

У рамках проєкту в Хмельницькому запланували низку модних подій.

Вдруге у нашому місті реалізовують проєкт «Мо/Дні», який отримав підтримку в рамках програми «Громадські ініціативи». Минулого року це був фешн-фестиваль показів дитячого та дорослого одягу. Як зазначають автори проекту, тоді основним вектором фестивалю стала підтримка локального виробництва. Цьогоріч проєкт «Мо/Дні: Відкриття» спрямований на всебічне сприяння молодим спеціалістам у сфері фешн-індустрії.

У рамках проєкту заснована конкурсна програма, для молодих дизайнерів міста. Свої ескізи та фото готових колекцій для участі у фінальному показі могли надіслати не лише професіонали, але й дизайнери-початківці. Фіналістів журі відбирали, враховуючи професійність виконаних робіт, технологічність та інноваційність.

За результатами відбору, у фінальному дефіле братимуть участь сім конкурсних колекцій. Три з них стануть переможцями й отримають грошову винагороду.

«Фінальний захід складатиметься з трьох частин. Буде продемонстровано кілька дитячих колекцій. Відбудеться дефіле конкурсних колекцій дизайнерів (дві дитячих і решта дорослих). І також запланований показ від наших партнерів, вже доволі іменитих виробників», - зазначила керівник проєкту Роксолана Іванова.

Цього року, окрім фінального показу, у Хмельницькому в рамках проєкту відбуватиметься низка заходів модного спрямування.

Вже сьогодні, 8 серпня, говоритимуть про те, як закласти основу правильного стилю та обрати речі, що будуть максимально функціональними. Fashion talk відбудеться у приміщенні WineTime. Початок о 19:00.

В неділю, 11 серпня, під час модного сніданку спеціаліст індустрії краси навчатиме хмельничан правильному догляду за обличчям та відкриє секрети вибору косметики. Захід відбудеться у MYATA EspressoBar о 10:00. Спікер Юлія Дмитришена.

16 серпня у мистецькому дворику (вул. Проскурівська, 18) відбудеться передпоказна вечірка.

Фінальний показ запланований на 17 серпня. Відбудеться він на даху ТЦ «Монблан», вулиця Степана Бандери 2/1а.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую