ye-logo.v1.2

Славутська ОТГ планує отримувати 1 мільйон гривень від роботи новозбудованої ГЕС

Економіка 1599
ГЕС працюватиме в автоматичному режимі
ГЕС працюватиме в автоматичному режимі. Фото: ecotown.com.ua

Гідроелектростанція має потужність до 200 КВт.

Для вироблення електроенергії та передачі її в державну мережу у Славуті побудували міні ГЕС. Розташована вона на річці Горинь і має потужність до 200 КВт. ЇЇ будівництво розпочали на весні минулого року. Як зазначається в повідомленні прес-служби Славутської міської ради, будівельні роботи вже повністю завершенні, залишилося лише виконати впорядкувальні роботи.

«Перед тим, як розпочати зведення міні гідроелектростанції було детально вивчено технічні характеристики, проведено екологічні експертизи, аби уникнути погіршення стану берегів, річища та дна річки, зміни швидкості течії, замулення, погіршення показників вмісту кисню, температури води, падіння рівня ґрунтових вод, обміління на нижніх створах влітку тощо», - йдеться в повідомленні.

Також у міськраді зазначають, що ГЕС працюватиме в автоматичному режимі, дотримуючись санітарних мінімумів. Робота станції припинятиметься при зниженні рівня води, не забираючи її у річки.

За попередніми підрахунками, щорічно, до міського бюджету планують отримувати понад 1 мільйон гривень відрахувань за вироблену електроенергію. Ці кошти обіцяють спрямувати на розвиток Славутської міської об’єднаної тергромади.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую