ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

У Хмельницькому можуть подорожчати послуги водопостачання

Економіка 1777
Вода може подорожчати у 2021 році
Вода може подорожчати у 2021 році. Фото: pixabay.com

Наразі тривають громадські обговорення.

Для користувачів послуг хмельницького міського підприємства «Хмельницьквдоканал» може незабаром зрости вартість водопостачання та водовідведення. Про це повідомляють у пресслужбі підприємства.

"Хмельницькводоканал повідомляє про наміри змінити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення у 2021 році, що обумовлено зростанням вартості електроенергії, податків та зборів, паливно-мастильних матеріалів та заробітної плати", - пояснюють причину підняття тарифів на підприємстві.

Наразі на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) запропонували наступні тарифи:

- вартість послуги з централізованого водопостачання (з ПДВ) — 14.184 гривень за кубометр;
- вартість послуги з централізованого водовідведення (з ПДВ) — 13.02 гривень за кубометр.

Окрім того, згідно із процедурою, в період з 14 травня по 27 травня 2020 року від споживачів послуг приймаються пропозиції та зауваження. Надіслати їх можна за адресою: 29000, місто Хмельницький, вулиця Водопровідна, 75 МКП «Хмельницькводоканал», або на електронну скриньку підприємства kmwater@ukr.net.

Самі ж громадські обговорення відбудуться 28 травня 2020 року о 14:00 годині за адресою: місто Хмельницький, вулиця Водопровідна, 75 (адмінкорпус, 3-й поверх, актовий зал).

«Коли будуть діяти нові тарифи поки невідомо. Встановлення ціни на централізоване водопостачання та водовідведення проводиться відповідно до постанови «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення». Наразі підприємство подало на розгляд до НКРЕКП пропоновані тарифи. Проводяться громадські обговорення, за результатами який складається протокол зі змінами, який також дають на розгляд НКРЕКП. Остання приймає рішення про зміну тарифів» - розповів прессекретар підприємства «Хмельницькводоканал» Сергій Бурківський.

Нагадаємо, наразі хмельничани сплачують тарифи, які затверджені у лютому цього року, - за водопостачання 11,38 гривні, а водовідведення — 10,32 гривні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую