ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Вартість газу в травні: платитимемо менше

Економіка 11174
Окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку
Окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Ціна блакитного палива для потреб населення у платіжках за травень знизиться.

У травні 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення знизилась до 2,3 гривні за кубометр, що на 21 відсоток менше, ніж у квітні, та на 51 відсоток, починаючи з січня. Це зумовлено одними з найнижчих цін на європейських газових хабах за останні 10 років. Про це повідомляє НАК Нафтогаз.

«Відтак, жителі Хмельницької області (крім Шепетівки та Шепетівського району) платитимуть у травні 2,94 гривні за 1 кубометр газу. У порівнянні з попереднім місяцем, ціна газу зменшилася на 77 копійок. Ціна вказана з ПДВ, але без врахування тарифу на доставку природного газу», - повідомили у пресслужбі ТОВ «Хмельницькгаз збут».

Для шепетівчан та жителів Шепетівського району вартість газу в травні становитиме 2,95 гривні за кубометр блакитного палива. У квітні ця сума була 3,72 гривні за кубометр.

Нагадаємо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Згідно з рішенням НКРЕКП з 1 січня 2020 року до 30 червня 2020 року включно для АТ «Хмельницькгаз» встановлено тариф в розмірі 1,044 гривні за 1 метр кубічний на місяць (з ПДВ). З 1 липня 2020 року – у розмірі 1,20 гривні за 1 метр кубічний на місяць (з ПДВ).

«При визначенні обсягу споживання за основу береться кількість спожитих кубометрів газу впродовж попереднього «газового року». Це проміжок часу з 1 жовтня 2018 року по 30 вересня 2019 року. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року», - пояснюють у пресслужбі АТ «Хмельницькгаз».

Читайте також: Як ФОПам оформити допомогу на дітей у період карантину: роз'яснення

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую