ye-logo.v1.2

Ціна на газ у квітні: скільки платитимуть мешканці області

Економіка 9428
У квітні газ подешевшав
У квітні газ подешевшав. Фото: pixabay.com

Вартість знизилась у порівнянні з березнем.

 На Хмельниччині, як і в Україні загалом, у квітні дещо знизилась ціна для споживачів природного газу. Як зазначають у НАК «Нафтогаз», ціна квітня встановлена на рівні, що на 15% нижчий за ціну березня. Однак, цей розрахунок проводився згідно з вартістю оптових поставок і не включав ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами.

Як повідомляють пресслужбі ТОВ «Хмельницькгаз збут» вартість природного газу у квітні 2020 року для споживачі підприємства складатиме 3,712 гривні за 1 кубометр. Ціна вказана із ПДВ і без врахування тарифу на доставку природного газу. Додамо, що у березні для мешканців газ вартував 4,326 гривні за 1 кубометр газу.

Для клієнтів приватного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Шепетівкагаз» газ у квітні коштуватиме 3, 72 гривень за кубометр. У березні ця сума була 4,33 гривні за кубометр.

Нагадаємо, що окрім плати за газ, мешканці області мають сплатити ще й за його доставку. У газорозподільних компаніях кажуть, її сплачують за окремим рахунком.

"Вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта і залежить від використаного ним обсягу газу в минулому «газовому» році. «Газовий рік» – це проміжок часу з 1 жовтня по 30 вересня. Щомісячний платіж за доставку газу розраховується так: сума кубів газу, спожитого за газовий рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року", - зазначають у пресслужбі ТОВ «Хмельницькгаз збут».

Згідно з рішенням НКРЕКП з 1 січня 2020 року до 30 червня 2020 року включно встановлено тариф у розмірі 1, 044 гривень за 1 кубометр на місяць (з урахуванням ПДВ). Із 1 липня 2020 року - в розмірі 1,20 гривень за 1 кубометр на місяць (з урахуванням ПДВ).

До теми:  Скільки хмельничани платитимуть за доставку газу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую