ye-logo.v1.2

Яка середня зарплата на Хмельниччині та хто отримує більше

Економіка 4525
Реальна заробітна плата найманих працівників у квітні 2020 року порівняно з березнем 2020 року зменшилася на 7,3%
Реальна заробітна плата найманих працівників у квітні 2020 року порівняно з березнем 2020 року зменшилася на 7,3%. Фото: з архіву редакції

В управлінні статистики порахували середні зарплати по видах діяльності.

Головне управління статистики в Хмельницькій області надало нові дані по середньомісячній заробітній платі, яку жителі області отримували у квітні. Порахували її для різних видів діяльності.

«Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області у квітні 2020 року становила 8 884 гривні. Це в 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4 тисячі 723 гривні), проте на 14,8 % нижче, ніж у середньому по Україні», - йдеться у повідомленні.

Вище середнього рівня по області у квітні цього року була заробітна плата працівників таких професій:

• сфера фінансової та страхової діяльності – 13 тисяч 902 гривні;
• сфера державного управління й оборони, обов'язкового соціального страхування – 12 тисяч 851 гривня;
• сфера сільського, лісового та рибного господарства – 12 тисяч 602 гривні.

«Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (17 тисяч 125 гривень) і перевищував середньообласний показник у 1,9 раза. Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування та текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 9,8–21% від середньообласного показника», - інформують в Головному управлінні статистики області.

Додають, що реальна заробітна плата найманих працівників у квітні 2020 року порівняно з березнем 2020 року зменшилася на 7,3%, а відносно квітня 2019 року збільшилася на 5,5%.

Читайте також: Вартість газу в травні: платитимемо менше

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую