ye-logo.v1.2

Довжоцький спиртзавод може приватизувати столична компанія

Економіка 4459
Зокрема, на приватизацію винесли головний корпус заводу, спиртосховище, склад мінводи, транспортні засоби й устаткування
Зокрема, на приватизацію винесли головний корпус заводу, спиртосховище, склад мінводи, транспортні засоби й устаткування. Фото: prozorro.sale

За приватизацію майна спиртозаводу переможець аукціону запропонував понад 61 мільйон гривень.

Вчора, 3 грудня, пройшов аукціон з приватизації Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту, яке розташоване у селі Довжок Кам’янець-Подільського району. За майновий комплекс спиртзаводу змагалися два товариства з обмеженою відповідальністю. Переможець торгів запропонував понад 61 мільйон гривень. Проте майно спиртзаводу буде вважатися приватизованим лише після підписання відповідних документів.

На сайті «Укрспирту» вказано, що Довжоцьке місце провадження діяльності та зберігання спирту виготовляє два види основної продукції. А саме — спирт етиловий ректифікований вищої очистки мелясний та спирт етиловий технічний. З додаткової продукції зазначено діоксид вуглецю дріжджі хлібопекарні та сивушне масло. Проте виробничі потужності у довідці не вказано.

Однак пресслужба Хмельницької облдержадміністрації у 2016 році, коли цей спиртовий завод відзначав 120-річний ювілей, повідомляла про виробництво цим підприємством спирту у найбільш вдалі роки. Зокрема, у 2006, 2007 і 2012 роках. Тоді виробництво спирту перевищувало річну потужність, яка становить 1 мільйон 17 тисяч декалітрів. Тобто 10 мільйонів 170 тисяч літрів (один декалітр дорівнює десяти літрам — авт.).

Втім, за інформацією ресурсу «YouControl», нині державне підприємство «Довжоцький спиртовий завод» як юридична особа перебуває у стані припинення.

Таким чином Довжоцьке місце провадження діяльності та зберігання спирту перебуває на балансі державного підприємства «Укрспирту». Аукціон з його приватизації проходив на порталі «ProZorro.Продажі».

Згідно з опублікованою інформацією, на аукціон було винесено низку об’єктів рухомого та нерухомого майна спиртзаводу. Наприклад, головний корпус заводу, спиртосховище, вуглекислотний цех, склад мінводи, приміщення цеху денатурації, а також транспортні засоби та устаткування.

Перед покупцем поставили дві умови. Перша стосується збереження виробництва спирту технічного денатурованого. Інша — працівників підприємства. Покупець повинен залучити на виробництві не менше, ніж 70 відсотків штатних одиниць. Однак такі зобов’язання діятимуть до 1 липня наступного року.

Аукціон стартував з мінімальної ціни 29 мільйонів 332 тисячі 327 гривень і 18 копійок. Участь у торгах взяли два київські товариства з обмеженою відповідальністю — «Хімтайм» і «СКН «Сучасна комерційна нерухомість». Останнє перемогло, запропонувавши найвищу ціну за майновий комплекс спиртзаводу. А саме — 61 мільйон 100 гривень. Натомість його єдиний конкурент запропонував лише 35 мільйонів 111 тисяч 113 гривень.

«Переможець аукціону має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. Після цього процес приватизації Довжоцького МПД вважатиметься офіційно завершеним», — зазначили у пресслужбі Фонду державного майна України.

За інформацією ресурсу «YouControl», основним видом діяльності ТОВ «СКН «Сучасна комерційна нерухомість» є «організація будівництва будівель». Його керівником вказаний Кобзар Андрій Олександрович, а засновником — Березовенко Дмитро Сергійович.

До теми: На Хмельниччині триває приватизація державного майна

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую