ye-logo.v1.2

Офіційно: хто на Хмельниччині найбільше заробляв торік

Економіка 2626
Індекс реальної заробітної плати в січні–грудні 2020 року порівняно з відповідним періодом 2019 року становив понад 110%
Індекс реальної заробітної плати в січні–грудні 2020 року порівняно з відповідним періодом 2019 року становив понад 110%. Фото: ілюстративне з архіву

Найвищий рівень оплати праці був у працівників фінансової, страхової та промислової діяльності.

Протягом 2020 року розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств на Хмельниччині становив 9 872 гривні. Як зазначають у пресслужбі обласного управління статистики, це удвічі більше мінімальної заробітної плати, яка складає 5 тисяч гривень.

«До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належали підприємства фінансової та страхової діяльності, а серед промислових видів діяльності – підприємства із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,5 та 2,1 рази відповідно», - йдеться у повідомленні.

Водночас найнижчий рівень зарплати був на підприємствах із тимчасового розміщування й організації харчування та текстильного виробництва, виробництва одягу та шкіри (відповідно 31,2% та 53,7% від середнього рівня по області).

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на перше січня цього року становила 12 мільйонів гривень.

«Понад 50% загальної суми заборгованості утворено на економічно активних підприємствах, 43,3% – на підприємствах, до яких упроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 5,0% – на економічно неактивних підприємствах», - пояснюють в управлінні статистики.

На початок січня на економічно активних підприємствах вчасно не отримав заробітну плату 271 працівник. Кожному з них не виплачено в середньому по 22 875 гривень.

Читайте також: Найбільше подорожчали яйця. Як за місяць змінилися ціни на продукти.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую