ye-logo.v1.2

Офіційна зарплата на Хмельниччині: оприлюднили нові дані

Економіка 2744
Середня зарплата в області на 12,6% нижче, ніж в середньому по Україні - управління статистики
Середня зарплата в області на 12,6% нижче, ніж в середньому по Україні - управління статистики. Фото: автора

За даними статуправління, мешканці області почали більше заробляти.

У березні середня номінальна заробітна плата в області становила 11 тисяч 892 гривні. Утім, як повідомляють в обласному управлінні статистики, це на 12,6% нижче, ніж в середньому по Україні.

«Вище середнього рівня по області в березні була заробітна плата працівників промисловості – 14 тисяч 956 гривень, фінансової та страхової діяльності – 14 тисяч 657 гривень, сфери державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (13 930 гривень) та будівництва (12 150 гривень), - повідомили в Головному управлінні статистики в Хмельницькій області. - Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря - 30 тисяч 141 гривня».

Водночас рівень зарплати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування та текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 34,6–50,6% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у березні, якщо порівнювати з лютим збільшилась на 7,4%.

Утім, не усі в березні отримали вчасно зарплату. Таких в області, за даними статуправління, понад тисяча працівників. Кожному з них не виплачено в середньому по 15 тисяч 870 гривень. Щоправда, на яких підприємствах працюють ці люди – не повідомляють.

Нагадаємо, в лютому цього року середня зарплата на Хмельниччині становила 10 тисяч 942 гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую