ye-logo.v1.2

Хліб подорожчав, а цукор здешевшав: як змінилися ціни на продукти на Хмельниччині

Економіка 5375
В області зросли ціни на овочі, хліб, молоко і соняшникову олію
В області зросли ціни на овочі, хліб, молоко і соняшникову олію. Фото: ілюстративне pixabay.com

Ріст цін на хліб в області виявився дещо вищим за середній показник по Україні.

Впродовж жовтня вартість харчів у Хмельницькій області загалом зросла на 1,1 відсотка. Зокрема, подорожчали овочі, хліб і молоко. Натомість цукор, який до того щомісяця зростав у ціні, навпаки став трішки дешевшим. Про це свідчить свіжий огляд, підготований Головним управлінням статистики у Хмельницькій області.

Згідно з ним, найбільший ріст цін торкнувся овочів. У жовтні за них потрібно було заплатити на 9,5 відсотка більше, ніж у вересні. Для порівняння, в середньому по Україні вони здорожчали на 10,6 відсотка. Відчутно ціни підскочили ще на два продукти: на 3,4 відсотка на хліб (по країні: 2,4 відсотка) й на три відсотки на молоко (по країні: 1,9 відсотка).

У жовтні соняшникова олія коштувала на 1,9 відсотка більше, ніж у вересні. Однак в середньому по країні навпаки подешевшала на 1,6 відсотка. На один відсоток у Хмельницькій області подорожчали масло, м’ясо та м’ясопродукти з них продукти, а менше як на відсоток — сир та яйця.

Втім, деякі продукти навпаки спіткало зменшення цін. Фрукти в області подешевшали на 7,2 відсотка (по країні: 6,6 відсотка), а цукор на 4,5 відсотка (по країні: 3,1 відсотка).

До теми: Опалення та гаряча вода подорожчали: як у Хмельницькому змінилися тарифи для населення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую