ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Роботодавців порушників законодавства оштрафували на 3 млн. гривень

Економіка 2193

На Хмельниччині роботодавцям-порушникам донараховано майже 3 мільйони гривень податків, штрафних санкцій та пені.

З початку року на предмет виявлення фактів виплати заробітної плати з порушенням законодавства та використання праці неоформлених найманих працівників перевірено 131 підприємство, установу, організацію та 77 фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності. Порушення встановлені фактично у кожного з них.
За результатами перевірок суб’єктам підприємницької діяльності-юридичним особам донараховано більше 1,7 млн. грн. та громадянам-підприємцям – більше 1,0 млн. грн. податку, штрафних санкцій та пені.
До адміністративної відповідальності за порушення вимог податкового законодавства притягнуто 154 посадових осіб підприємств, установ та організацій та 55 фізичних осіб.
За результатами проведених заходів виявлено 24 випадки ведення „подвійної бухгалтерії”, 18 – оподаткування незначної частини доходів при тому, що основна сума виплачувалася без оподаткування.
До місцевого бюджету за підсумками року надійшло 7,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, в тому числі 2,3 млн. грн. – за рахунок стягнення заборгованості по податку з виплаченої заробітної плати, 1,3 млн. грн. – за рахунок погашення заборгованості з заробітної плати та 4,0 млн. грн. – після проведення співбесід з керівниками підприємств, установ та організацій.
Загалом же за шість місяців 2011 року податківці регіону виявили 307 неоформлених найманих працівників, яким було виплачено 222,8 тис. грн. „тіньового” доходу. За результатами проведених заходів до бюджету додатково надійшло 42,5 тис. гривень. донарахованого податку з доходів фізичних осіб та залучено до державної реєстрації 262 фізичні особи.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую