ye-logo.v1.2

Вода у Хмельницькому подорожчає: нові тарифи на водопостачання та водовідведення

Економіка 11025
Тариф на водопостачання зросте на 1,03 гривні
Тариф на водопостачання зросте на 1,03 гривні. Фото: ілюстративне pixabay.com

За новими тарифами хмельничани сплачуватимуть зі січня.

Новий рік принесе для хмельничан чергове зростання тарифів. Зі січня вартість централізованого водопостачання зросте на дещо більше як гривню, а водовідведення — на 74 копійки. Нові тарифи комунального підприємства «Хмельницькводоканал» 22 грудня встановила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Згідно з постановою НКРЕКП, тариф на централізоване водопостачання становитиме 11,81 гривні за один кубічний метр (подається без врахування податку на додану вартість). Якщо ж додати до нього 20 відсотків ПДВ, то кінцева ціна сягне 14,17 гривні. Для порівняння: нинішня вартість водопостачання становить 13,14 гривні за кубічний метр, відтак тариф зросте на 1 гривню і 3 копійки.

Тариф на централізоване водовідведення становитиме 11,02 гривні за 1 один кубічний метр (без ПДВ). Якщо ж додати до нього 20 відсотків, то кінцева ціна сягне 13,22 гривні. Для порівняння: нинішня вартість водопостачання становить 12,48 гривні за кубічний метр, відтак тариф зросте на 74 копійки.

Підвищення вартості цих послуг «Хмельницькводоканалу» обґрунтовується кількома причинами. Основною є зростання тарифів на електроенергію.

Нагадаємо, востаннє водопостачання та водовідведення у Хмельницькому дорожчало на початку цього року. Причиною стало рішення НКРЕКП, прийняте наприкінці грудня 2020-го.

До теми: Тариф на доставку газу змінили: скільки платитимуть мешканці Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую