ye-logo.v1.2

Прибутки чи совість - що обирають західні компанії щодо співпраці з Росією

Економіка 2099
Санкції - важлива зброя, що може стримати війну, - вважають спеціалісти
Санкції - важлива зброя, що може стримати війну, - вважають спеціалісти . Фото: bbc.com

Для багатьох з них постав вибір між рішучими діями чи грошима.

Майже два тижні минуло з початку воєнного вторгнення Росії в Україну. Весь цей час окупанти знищують наші міста, вбивають українців, цивільних, дітей…

Більшість країн світу засуджує російських загарбників – висловлюються лідери, люди виходять на мітинги. Багато друзів у нашої країни – нам допомагають грошима, приймають наших біженців, надають зброю. А одним з найдієвіших, як очікується, способом стримати кривавого диктатора Путіна – є економічні санкції. Світ намагається дати зрозуміти росіянам – за такі вчинки потрібно платити.

Уряди багатьох країн вже обмежили Російську федерацію. Надійшла черга підтримати обмеження великим західним компаніям, що діють на російському ринку. І на цьому фронті перемог чимало, але цілковитого єдинства у діях бізнесу немає.

За посиланням - збірна таблиця заходів, що запровадили (або не запровадили) великі західні бізнеси щодо Російської федерації. Документ оновлюється і доповнюється.

Наразі Росія вже обійшла Іран і Північну Корею і стала державою, щодо якої введено найбільші санкції у світі, пише Bloomberg.

Читайте також: Переговори між Україною та Росією: необхідного результату поки не досягненоКоментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую