ye-logo.v1.2

PayPal в Україні: що це означає та як зареєструватися

Економіка 18504
Платіжний сервіс PayPal вже працює в Україні
Платіжний сервіс PayPal вже працює в Україні. Фото: paypal.com

Платіжний сервіс PayPal, який дозволяє оплачувати рахунки та покупки, відправляти та приймати грошові перекази, вже працює в нашій країні.

Найбільша електронна платіжна система PayPal вже працює в Україні. Тепер українці можуть переказувати кошти на інші рахунки PayPal, отримувати кошти на власний рахунок, якщо щось продають тощо. Раніше українці могли лише витрачати «заведені» на PayPal кошти. І не могли отримати їх на свої картки.

У компанії сподіваються, що ці послуги допоможуть отримувати гроші від друзів та родичів з усього світу. Сервіси мають бути також корисними для українців, які покинули країну.

Отож, що це все означає, у матеріалі від сайту «Є».

PayPal рахунки

У системі можна відкрити два типи рахунків: особистий та корпоративний. Перший тип підійде тим, кому потрібно платити за щось через PayPal або отримувати гроші, другий – тим, хто займається зареєстрованою діяльністю, наприклад, надає послуги або продає товари в Інтернеті.

Переваги PayPal у тому, що ця система дозволяє максимально просто та безпечно здійснити потрібну операцію. Наприклад, щоб отримати гроші, просто скажіть відправнику свою адресу електронної пошти, прив'язану до облікового запису PayPal. Можна навіть надсилати запит на отримання грошей своїм боржникам. Таким чином, ви не повідомляєте нікому номери своїх кредитних карток, не вводите в інтернет-магазинах свій CVV код.

У PayPal працює система «страхування» покупця. Наприклад, у разі оплати на eBay покупок, що підлягають доставці, гроші не надходять на рахунок продавця доти, доки покупець не підтвердить факт доставки або не закінчиться час відкриття спору з боку покупця.

Всі переваги використання PayPal ми зможемо оцінити невдовзі, як тільки власники інтернет-магазинів та різних сервісів, на кшталт поповнення мобільного рахунку або покупки квитків онлайн, впровадять цей спосіб оплати у своїх додатках та на сайтах, як це вже зроблено за кордоном.

Але вже зараз ви можете отримувати кошти від своїх родичів та знайомих у всьому світі або переказувати їм.

Якщо у Вас ще немає рахунку в PayPal

Зареєструватися можна на сайті paypal.com або завантаживши додаток PayPal у Play Маркет або App Store

Реєстрація на сайті виглядає так:

Зайдіть на сайт PayPal.com та натисніть "Sign up" у правому верхньому кутку.

Виберіть "+380" у полі "Код", а також введіть свій номер телефону, після чого підтвердіть номер, ввівши код, який прийде через СМС.

Заповніть поля форм, вказавши вашу електронну пошту та дані. Ім'я та прізвище бажано вводити латинськими літерами, як у вас зазначено у закордонному паспорті або на банківській карті. Пізніше в поштовій системі не забудьте відповісти на надісланий вам лист, підтвердивши, що це ваша адреса електронної пошти.

Ви маєте побачити такий екран. Натисніть "Почати" Покупки через PayPal.

Вам запропонують додати картку для здійснення покупок. Після цього ваш рахунок буде готовим до роботи. Пам'ятайте, що для покупок в Інтернеті ви повинні у своєму банківському додатку дозволити використовувати цю картку для розрахунків в Інтернеті.

При реєстрації через програму на телефоні у мене запитали мій номер телефону і надіслали СМС код підтвердження, який я ввів додатку.

Після цього я повідомив свою електронну адресу і вигадав пароль для входу в програму. У поштовій системі я відповів на лист, підтвердивши, що це моя адреса електронної пошти. Користуючись меню програми, я додав свою банківську карту, «прив'язавши» її до PayPal. Додаток із міркувань секретності забороняє робити скріншоти екрану, тому картинок не буде.

До речі, як повідомляється на сторінці хелпцентру PayPal, клієнти в Україні, які використовують картку Mastercard від Universal Bank (включаючи monobank), Alpha Bank та UKRgasbank, можуть не мати можливості використовувати цю картку для переказу коштів зі свого гаманця PayPal. Для переказу коштів можна використовувати картки Visa, випущені цими банками.

Євген ПЕРЕЦЬ

Читайте також: Гроші постраждалим від війни: шахраї розсилають небезпечні смс-повідомлення
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую