ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Гроші постраждалим від війни: шахраї розсилають небезпечні смс-повідомлення

Суспільство 992
Недовіряйте шахраям і подібним смс-повідомленням
Недовіряйте шахраям і подібним смс-повідомленням. Фото: з фейсбуку «НотаЄнота»

Перейшовши за розміщених у них посиланнями можна втрати власні гроші.

Нині держава надає грошову допомогу українцям, які у зоні бойових дій втратили роботу. На неї можуть розраховувати як фізичні особи-підприємці, так і наймані працівники. Проте зловмисники вирішили скористатися чужою бідою й вигадали нову шахрайську схему. Про неї розповіло видання «НотаЄнота».

За його інформацією, українцям почали надходити смс, мовляв їм нараховано грошова допомога. Щоб її отримати, необхідно перейти за вказаним у повідомленні гіперпосиланням. Однак цього у жодному разі не можна робити. Інакше ви можете втратити власні заощадження.

Насправді отримати від держави 6 тисяч 500 гривень в межах програми «єПідтримка» можна виключно за допомогою застосунку «Дія». Жодні підтвердження щодо зарахування на ваш мобільний номер не надходять. Уся інформація міститься у додатку.

«Якщо ви подали заявку і підпадаєте під категорію тих, хто може отримати допомогу, зарахування відбудеться на картку «єПідтримка» впродовж десяти днів. Тож не довіряйте шахраям і фейкам. Аналізуйте інформацію та не переходьте за «лівими» посиланнями», — зазначило видання «НотаЄнота».

Читайте також: Поліція закликає жителів Хмельниччини повідомляти про псевдоволонтерів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую