ye-logo.v1.2

Чотири підприємства, евакуйовані зі зони бойових дій, запрацювали на Хмельниччині

Економіка 10395
Загалом військова адміністрація налагодила контакти з 170 підприємствами з різних областей країни
Загалом військова адміністрація налагодила контакти з 170 підприємствами з різних областей країни. Фото: ілюстративне unsplash.com

В області продовжують приймати «бізнес-переселенців».

На Хмельниччину переїхало і працює чотири підприємства, які перемістили з областей, де ведуться активні бойові дії. Поки їх найменувань в обласній адміністрації не називають. Утім, як розповів перший заступник голови ОВА Сергій Тюрін, це підприємства, діяльність яких пов’язана з ресурсами, обігом металу, хімічною та легкою промисловістю.

Тим часом близько 45 підприємств теж визначились із конкретним місцем розташування своїх виробництв на території нашої області. Зараз їм допомагають перевезти необхідне обладнання. Загалом 170 фірм з різних областей отримали наявні пропозиції на Хмельниччині, де можна розташувати свій бізнес. Тепер ці підприємства встановлюють контакт із власниками приміщень. Переважно їм пропонують законсервовані підприємства або активні підприємства, в яких є можливість виділити частину приміщення.

Всього в області є понад 380 пропозицій від громад і компаній Хмельниччини, які готові приймати або приймають на своїх майданчиках евакуйовані підприємства.

«На сьогодні у бізнесу, який постраждав від війни, є можливість завдяки підтримці держави перемістити бізнес на захід України. Додатково надається допомога у сприянні розселення колективів, пошуку приміщень під розміщення виробництв, компаній з надання послуг, - говорить Сергій Тюрін. – На сайті Міністерства економіки в єдиному реєстрі є вже понад 1100 заявок від різних підприємств. Варто зазначити, якщо бізнес бажає скористатися послугою держави з перевезення обладнання майна, треба обов’язково зареєструватися у програмі. До допомоги у транспортуванні залучені Укрзалізниця і Укрпошта. Також багато переміщень бізнесу відбувається поза цим проектом, але ОВА все рівно допомагає у пошуку приміщень і розселенням персоналу».

Жителі області, які мають вільні виробничі приміщення та склади і бажають там розмістити евакуйовані підприємства, можуть заповнити спеціальну онлайн-анкету. А підприємцям для участі у державній програмі потрібно заповнити необхідну заявку.

Читайте також: Зі зони бойових дій на Хмельниччину евакуювалося перше підприємство

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую