ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нерухомість за мільйон: у Хмельницькому міська рада вперше у воєнний час отримала гроші за продаж приміщення

Економіка 16859
Стоматкабінет проданий за мільйон гривень
Стоматкабінет проданий за мільйон гривень. Фото: prozorro.sale

На Хмельниччині оживають онлайн-аукціони продажу нерухомості.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради отримало 1,1 мільйона гривень за продаж приміщення на вулиці Інститутській. Фактично це перший продаж нерухомості після початку повномасштабного російського вторгнення на територію України.

Про це стало відомо з сайту «Прозорро.Продажі».

Мова йде про продаж нежитлових приміщень площею 124,2 квадратних метри у будівлі по вулиці Інститутській 12/1, що в обласному центрі.

«Нежитлове приміщення розташоване на першому поверсі п’ятиповерхової цегляної будівлі. Приміщення має окремий вхід з бокового фасаду будівлі, має кабінетне планування, забезпечене санвузлом», - з опису приміщення.

Фактично мова йде про приміщення, яке використовувалося як стоматологічний кабінет.

Приміщення виставили на продаж ще наприкінці минулого року. Аукціон відбувся у січні. Переможцем став Олександр Віталійович Рижук, який планував заплатити за нього 1 мільйон 18 тисяч гривень. Але він відмовився від підписання протоколу про результати аукціону. Тож переможцем визначили Ігоря Леонідовича Герегу, який погодився заплатити за нерухомість 1,1 мільйона гривень. Ігор Герега в 1999 році закінчив Українську Медичну Стоматологічну Академію. Саме він й був орендарем цього приміщення. Варто відзначити, що Ігор Герега є депутатом районної ради.

Зазначимо, що 24 лютого розпочалося повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ на територію України, і в результаті багато економічних процесів в країні були зірвані. Однак, продаж цього майна вдалося завершити. 28 лютого був підписаний договір. Після чого очікувалася оплата. Лише 21 квітня відбувся розрахунок і гроші були переведені до бюджету.

Тепер до 11 травня має повністю бути завершений процес приватизації.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую