ye-logo.v1.2

Ділянка за десять мільйонів: у центрі Славути виставили на аукціон землю під будівництво

Економіка 2675
Річна вартість оренди ділянки стартує від 300 тисяч гривень
Річна вартість оренди ділянки стартує від 300 тисяч гривень. Фото: prozorro.sale

Ділянка призначена для будівництва готелю або кафе.

Славутська міська рада виставила на аукціон право оренди земельної ділянки площею в один гектар в самому центрі міста під будівництво туристичної інфраструктури. Про це йдеться на сайті “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення в один гектар з кадастровим номером 6810600000:01:007:0176. Вартість цієї ділянки оцінили в суму понад 10 мільйонів гривень.

Ділянка розташована в Славуті на вулиці Ярослава Мудрого. На цій же вулиці розташований історичний музей. Її призначення - для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

В оренду здають ділянку землі, вартістю 10 мільйонів гривень. Фото: Prozorro.sale

Стартова вартість річної оренди ділянки складає 301 тисяча 905 гривень. За результатами аукціону планується віддати ділянку в оренду терміном на десять років. Дата проведення аукціону - 9 серпня.

Варто зазначити, що умови проведення аукціону є ринковими. На даний момент, на сайті OLX пропонують земельні ділянки під будівництво з середньою вартістю сотки землі в діапазоні 30-40 тисяч гривень. Тож ділянка площею в один гектар землі буде коштуватиме не менш ніж 3-4 мільйони гривень.

Нагадаємо, що у травні Хмельницька міськрада виставила на аукціон права на оренду шести земельних ділянок. Загальна очікувана вартість продажу права оренди цих ділянок понад 1,8 мільйона гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую