ye-logo.v1.2

У Славуті за шість мільйонів продали будівлю банку, який належав росіянам

Економіка 8499
За будівлю заплатять понад 6 мільйонів
За будівлю заплатять понад 6 мільйонів. Фото: prozorro.sale

За придбання будівлі банку на торгах боролися три учасники.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб провів аукціон з продажу будівлі колишнього “Промінвестбанку” в Славуті. За результатами аукціону вартість нерухомості склала 6,2 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро. Продажі”.

Мова йде про продаж будівлі загальною площею 820,8 квадратних метра, що розташована за адресою: місто Славута, площа Шевченка Тараса, будинок 8. Крім того, разом з будівлею продавався гараж площею 21,1 квадратних метра, кондиціонери та сейфи.

Серед умов продажу були такі, що потенційним покупцем не могла бути російська федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, у тому числі громадяни російської федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах.

Обмеження також стосувалися і юридичних осіб, в яких частка власників, пов’язаних з рф становить 10 відсотків або більше.

За придбання активу боролися три учасники: ТОВ “Веллард”, ФОП Павлійчук Олег Анатолійович, ТОВ “Полісся-2019”. Стартова ціна аукціону була 4 мільйони гривень.

Переможцем стало ТОВ “Полісся-2019”, яке запропонувало придбати нерухомість за 6,2 мілйьона гривень, тобто в півтора рази дорожче від стартової ціни.

Зазначимо, що засновником та директором ТОВ “Полісся-2019” з Хмельницького є Сергій Білоус. Він є власником багатьох медичних та фармацевтичних підприємств. 

Нагадаємо, що ліквідацію ПАТ «Акціонерний Комерційний Промислово-інвестиційний банк» розпочато 25 лютого 2022 року, після рішення Національного банку України про відкликання ліцензії. Рішення було прийнято після повномасштабного вторгнення рф на територію України і пов’язане з тим, що банк належав структурам, які контролювалися державою-агресором.

Зокрема, на продаж виставили й будівлю банку у Хмельницькому, але на відміну від Славути, аукціон щодо продажу того майна не відбувся через брак учасників.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую