Гаряча тема:
- Війна
У центрі Хмельницького за 60 мільйонів продають будівлю банку, який раніше належав росіянам
Потенційним покупцем не може бути російська федерація або особи, пов'язані з державою-агресором.
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж будівлю колишнього “Промінвестбанку” в центрі Хмельницького. Стартова ціна нерухомості складає 64,79 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.
Мова йде про продаж будівлі банку та приміщення гаражів загальною площею 7 тисяч 235,4 квадратних метрів.
Будівля розташована у Хмельницькому по вулиці Героїв Майдану, 13. Окрім самої нерухомості переможець аукціону отримає у власність також офісні меблі, техніку, обладнання тощо.
Серед умов продажу: потенційним покупцем не може бути російська федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, у тому числі громадяни російської федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах.
Обмеження також стосується й юридичних осіб, в яких частка власників, пов’язаних з рф становить 10 відсотків або більше.
Аукціон запланований на 7 вересня.
Ліквідацію ПАТ «Акціонерний Комерційний Промислово-інвестиційний банк» розпочато 25 лютого 2022 року, після рішення Національного банку України про відкликання ліцензії.
Рішення було прийнято після повномасштабного вторгнення рф на територію України і пов’язане з тим, що банк належав структурам, які контролювалися державою-агресором.
Цього тижня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж активи чотирьох банків, що ліквідуються, на загальну суму 943,75 мільйонів гривень. Із них на суму 657,23 мільйонів гривень виставлено на продаж права вимоги за виданими банками кредитами, а на суму 286,52 мільйонів гривень нерухоме майно, земельні ділянки та інші основні засоби. ось серед цього майна і є будівля банку у Хмельницькому, яка була збудована наприкінці минулого століття.
Раніше “Сайт “Є” писав, що на місці будівлі банку раніше будинок з пентаграмами. Цпе була одна з перших споруд побудованих у тодішньому Проскурові після встановлення радянської влади. Тоді квартири у багатоповерхівці отримали партійні та військові керівники міста. У 1929 році впритул до цього “елітного” будинку почали споруджувати ще один триповерховий будинок, але призначений вже для простих смертних. Цей будинок був принципово нового типу, насамперед в плані організації проживання — комунальний, з функціонуючою в ньому загальною їдальнею-кухнею, дитячою кухнею (на зразок міні-дитсадка), загальною “червоною” кімнатою для відпочинку і політосвіти. У 1980-х роках будинок “Новий Побут” був визнаний непридатним до ремонту й знесений, а на його місці з’явилася будівля “Промінвестбанку”.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: