ye-logo.v1.2

У Шепетівці планують витратити на ремонт доріг майже 50 мільйонів гривень

Економіка 2322
У Шепетівці рмонтуватимуть три вулиці
У Шепетівці рмонтуватимуть три вулиці. Фото: shepetivka.com.ua

Торги оголосили вдруге після виявлених порушень в документації.

Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради оголосило тендери на проведення ремонту доріг на території міста. Загальна очікувана вартість робіт близько 50 мільйонів гривень. Про це стало відомо з інформації, оприлюдненої на сайті “Прозорро”.

Зокрема, майже 27 мільйонів гривень планують витрати на ремонт дороги по вулиці Героїв Небесної Сотні від будинку №38а до будинку №82. Це вже не перша спроба чиновників визначити підрядника для ремонту цієї дороги.

Раніше сайт “Є” писав, що підрядника намагалися вибрати ще з серпня. Але попередній тендер скасували після того, як колегія Антимонопольного комітету виявила дискримінаційні умови в тендерній документації. Тож Управління житлово-комунального господарства оголосило нову закупівлю.

Крім того, 10 мільйонів 340 тисяч гривень планують виділити на ремонт вулиці Дзявульського від перехрестя з проспектом Миру до перехрестя з вулицею Героїв Небесної Сотні. Цей тендер також оголосили вдруге після виявлених порушень у тендерній документації. Ще у планах ремонт дорожнього покриття частини вулиці Дзявульського (від проспекту Миру до ж/б №54 по вулиці Дзявульського). Очікувана вартість робіт 2,4 мільйона гривень.

Також в планах ремонт дорожнього покриття по вулиці Островського - від перехрестя з вулицею Валі Котика до перехрестя з проспектом Миру вартістю 7,13 мільйона гривень.

Ще оголосили тендер на поточний ремонт дорожнього покриття на площі ім.Георгія Кудашова очікуваною вартістю 2,9 мільйона гривень.

Раніше управління вже провело торги на ремонт тротуару по вулиці Чкалова від перехрестя з вулицею Героїв Небесної Сотні до перехрестя з проспектом Миру вартістю мільйон гривень.

Переможцем торгів стало ТОВ “Компанія “Галеон”.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Компанії «Галеон» зареєстроване у Хмельницькому на вулиці Вінницькій. Його кінцевим бенефіціарним власником вказаний Кирилюк Леонід Григорович, а керівником — Швед Олександр Леонідович. Минулого року ТОВ «Компанія «Галеон» вигравало тендер на капітальний ремонт приміщення другого поверху та центрального входу відділення амбулаторного гемодіалізу четвертого корпусу Хмельницької міської лікарні, вартістю в 1 мільйон 457 тисяч 681 гривню.

Рішення щодо виділення коштів на ремонт вищезгаданих доріг було прийняте 5 серпня на засіданні виконкому Шепетівської міськради.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую