ye-logo.v1.2

Торги на постачання солі для хмельницьких комунальників дозволили зекономити п’ять мільйонів гривень

Економіка 2126
В результаті аукціону вдалося зекономити 5 мільйонів гривень
В результаті аукціону вдалося зекономити 5 мільйонів гривень. Фото: prom.ua

У відкритих торгах взяли участь 13 потенційних підрядників.

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міськради за результатами публічних торгів планує укласти договір на постачання технічної солі на суму 18,19 мільйона гривень. Це на 5,12 мільйона гривень дешевше, ніж очікувана вартість. Про це стало відомо в результаті моніторингу сайту публічних закупівель “Прозорро”.

Хмельницькі комунальники до кінця року планують закупити 2100 тонн технічної солі для посипання доріг. Витрати мають включати доставку солі декількома партіями на адресу замовника.

Очікувана вартість закупівлі була 23,31 мільйона гривень.

У відкритих торгах взяли участь 13 потенційних підрядників - це як місцеві компанії, зокрема Ат “Ю АР Ді” нардепа Сергія Лабазюка, так і фірми з Дніпра, Києва, Тернополя. Переможцем аукціону стало ТОВ “Торговий Дім “Кип і Ко”, яке планує виконати постачання за 18,19 мільйона гривень. Вартість однієї тонни технічної солі складе 8666 гривень.

За даними порталу clarity-project.info ця фірма вже має досвід постачання технічної солі хмельницьким комунальникам. Загалом по всій Україні ця компанія отримала підрядів на суму 150 мільйонів гривень. Її засновником та директором є Петро П’ятков.

У 2019 році сайт “Патріоти України” писав, що Петро П’ятков є сином глави окупаційної адміністрації Алчевська Наталії П'яткової. Але П’ятков зазначав, що “діти за батьків не відповідають”. Він переїхав з окупованого Алчевська до Києва, почав волонтерити і допомагати українській армії. А повернутися до Алчевська він має намір лише під синьо-жовтим прапором.

Нагадаємо, що нещодавно “Сайт “Є” писав, що відразу два комунальних підприємства у Хмельницькій області оголосили торги на придбання когенераційних установок для виробництва електроенергії.

Варто зазначити, що попри майже ідентичні технічні завдання, у яких співпадають параметри установки, очікувана вартість відрізняється.

Так, у Старокостянтинові очікувану вартість установки прорахували на суму 11,5 мільйона гривень, а у Хмельницькому - 10,2 мільйона гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую