ye-logo.v1.2

На Хмельниччині продали паливний склад за два мільйони гривень

Економіка 2979
Переможець торгів й сам активно перепродає нерухомість
Переможець торгів й сам активно перепродає нерухомість. Фото: pravda.com

Успішно провести аукціон вдалося з другої спроби.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Укррент-Інвест” зі Житомирської області може викупити Славутський паливний склад за два мільйони гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж Славутського паливного складу загальною площею 248,9 квадратних метрів. Зокрема, продають будівлі автовагової з адміністративними кімнатами – 66,4 квадратних метрів і гаражів – 182,5 квадратних метрів. На території складу є під’їзна залізнична колія зі стрілочним переводом, залізобетонна естакада, асфальтобетонний майданчик і розвантажувальний майданчик.

Склад розташований на околиці міста Славута в промисловій зоні, має під’їзні шляхи з асфальтобетонним покриттям. Об’єкт розташований на земельній ділянці площею 2,088 гектара.

Мова йде про комплекс, який у 2017 році суд повернув у комунальну власність. Тоді “Сайт “Є” писав, що суд визнав недійсним договір купівлі-продажу майнового комплексу Славутського паливного складу. Угоду, яку уклали між собою Хмельницька обласна рада і житель Теофіпольського району ще у 2013 році. Ця угода стосувалася будівель, гаражів, стрілочного переводу, естакади, під’їзної залізничної колії, майданчика тощо.

Тоді в суді довели, що аукціон, на підставі якого здійснено спірний правочин, провели з порушенням вимог законодавства за відсутності обов’язкового волевиявлення власника майна – обласної ради. Про це свідчить і те, що частина цього майна не була в переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу.

Цього року склад знову виставили на торги. Перший аукціон проводили у жовтні, але на торги не прийшов жодний учасник. Тоді стартова вартість складу була 2,1 мільйона гривень.

Після зменшення стартової ціни вдвічі на торги прийшли три потенційні покупці: ТОВ “Агро КМР”, яке належить французу Кіму Жан-Поль, ТОВ “Вітамін-2015” зі Славути, яке належить Олені Рогожиній, а також ТОВ “Укррент-Інвест”.

Ця фірма й запропонувала найкращу ціну у сумі 2 мільйони гривень. Після сплати грошей до бюджету може бути підписаний договір про приватизацію майна.

Засновниками ТОВ “Укррент-Інвест” є Сергій Вовк та Надія Ільчук. Варто зазначити, що фірма-переможець сама активно використовує “Прозорро.Продажі” та продає нерухомість через майданчики, зокрема, паливні склади. Також оголошення щодо продажу майна цією фірмою є на ОЛХ.

Читайте також: У Хмельницькій громаді хочуть продати приміщення колишньої школи і фельдшерського пункту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую