ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині за два мільйони продають паливний склад

Економіка 2247
На аукціон виставили паливний склад
На аукціон виставили паливний склад. Фото: pravda.com

Вперше його намагалися продати ще у 2013 році.

Хмельницька обласна рада виставила на аукціон майновий комплекс об’єктів нерухомого майна Славутського паливного складу. Стартова вартість нерухомості 2,1 мільйона гривень. Про це стало відомо зі сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж Славутського паливного складу загальною площею 248,9 квадратних метра. Зокрема, продають будівлі автовагової з адмінкімнатами – 66,4 квадратних метра та гаражів – 182,5 квадратних метра. На території складу є під’їзна залізнична колія зі стрілочним переводом, залізобетонна естакада, асфальтобетонна площадка та розвантажувальний майданчик.

Склад розташований на околиці міста Славута в промисловій зоні, має під’їзні шляхи з асфальтобетонним покриттям. Об’єкт розташований на земельній ділянці площею 2,088 гектара.

Проведення аукціону заплановане на 4 листопада.

Додамо, що ймовірно, мова йде про комплекс, який в 2017 році суд повернув у комунальну власність.

Тоді “Сайт “Є” писав, що суд визнав недійсним договір купівлі-продажу майнового комплексу славутського паливного складу.

Мова йде про угоду, яку уклали між собою Хмельницька обласна рада і житель Теофіпольського району ще у 2013 році. Ця угода стосувалася будівель, гаражів, стрілочного переводу, естакади, під’їзної залізничної колії, майданчика тощо.

Тоді в суді довели, що аукціон, на підставі якого здійснено спірний правочин, провели з порушенням вимог законодавства за відсутності обов’язкового волевиявлення власника майна – обласної ради. Про це свідчить і те, що частина цього майна не була в переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу.

Нагадаємо, що нещодавно китайські інвестори придбали дві бази відпочинку на Хмельниччині.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую