ye-logo.v1.2

На Хмельниччині поліція купує системи відеоспостереження: названі місця розташування

Суспільство 2131
На дорогах Хмельниччини встановлять нові системи відеоспостереження
На дорогах Хмельниччини встановлять нові системи відеоспостереження. Фото: aedk.com.ua

В одній системі відеоспостереження може бути від трьох до десяти камер.

Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області оголосила торги на придбання систем відеоспостереження на суму 2,43 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про проведення відразу семи закупівель.

Найдорожчу систему відеоспостереження очікуваною вартістю 660 тисяч гривень планують встановити біля кола неподалік аеропорту в напрямку Кам'янця-Подільського. Сама система буде складатися з десяти відеокамер. П’ять камер будуть направлені на розпізнавання людей, а ще п’ять на розпізнавання машин. Зокрема, вони матимуть функцію розпізнавання номерних знаків. У вартість також входить відеореєстратор, жорсткий диск, бокси, кронштейни та інше супутнє обладнання.

Ще одна система повинна бути встановлена для "Давидковецького перехрестя". Мова йде про перехрестя доріг М-30-03 (під’їзд з боку мікрорайону Лезневе), М-30 (під’їзди з боку Копистина та Вінниці) та О-231707 (під’їзд з боку Давидківців).

Очікувана вартість системи становить 590 тисяч гривень. У цьому випадку планується встановлення восьми відеокамер. Вартість вказана без затрат на встановлення та монтаж.

У селищі Ярмолинці встановлять систему, яка буде складатися з дев’яти оглядових відеокамер. Очікувана вартість системи - 369 тисяч гривень.

За 250 тисяч гривень планується встановлення системи відеоспостереження з п’яти камер у селі Томашівка Ярмолинецької громади. Одна з камер повинна мати функцію розпізнавання номерних знаків.

Відеосистему з шести камер, з яких п’ять є оглядовими, запланували встановити в селі Правдівка. Очікувана вартість обладнання складає 203 тисячі гривень.

На території Меджибізької територіальної громади систему відеоспостереження запланували встановити у селі Голосків. Мова йде про придбання чотирьох відеокамер, а також супутнього обладнання на суму 200 тисяч гривень.

Крім того, систему відеоспостереження з трьох відеокамер встановлять у місті Городок на перехресті вулиць Грушевського та Леха Качинського, біля суботнього ринку. Одна з камер зможе розпізнавати номерні знаки автомобілів на швидкості до 120 кілометрів на годину. Вартість такої системи з супутнім обладнанням сягає 165 тисяч гривень.

Постачання обладнання для встановлення систем відеоспостереження заплановане до кінця 2022 року.

Нагадаємо, що цього року у Хмельницькому районному управлінні поліції запрацювала система Custody Records, яка полягає в цілодобовому відеонагляді. Це дозволить захистити затриманих осіб від неправомірних дій поліцейських.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую