ye-logo.v1.2

На Хмельниччині на придбання генераторів збираються витратити ще 30 мільйонів

Економіка 2002
На Хмельниччині активно купують генератори
На Хмельниччині активно купують генератори. Фото: dalgakiran.ua

Закупівельники активно проводять тендери щодо придбання генераторів.

На Хмельниччині закупівельники активно проводять тендери щодо придбання генераторів. Так початку листопада в області уже оголосили торги та уклали угод щодо придбання генераторів на суму 33,7 мільйона гривень. Про це стало відомо в результаті моніторингу сайту “Прозорро”.

Мова йде лише про оголошення торгів та укладання угод, які підписали вже у листопаді. А загалом за останні два місяці закупівельники Хмельниччини оголосили процедур щодо придбання генераторів на суму понад 50 мільйонів гривень.

На найбільшу суму щодо придбання генераторів оголосили торги у міському комунальному підприємстві “Хмельницькводоканал”. До кінця року комунальники хочуть придбати генераторів на 10,5 мільйона гривень. Мова йде про придбання 15-ти дизельгенераторних установок потужністю від 12,8 кВт до 120 кВт.

14 дизель-генераторів планує придбати виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради. Мова йде про установки потужністю від 26 до 80 кВт. Очікувана вартість закупівлі складає 6,4 мільйона гривень. Аукціон планують провести 17 листопада.

А ось Городоцька міська багатопрофільна лікарня скористалася прямою процедурою для придбання високопотужного дизельного генератора вартістю майже чотири мільйони гривень. У вартість входять: дизельгенератор, комплектуючі, монтажні роботи, доставка.

Постачальником став підприємець з Полтавської області Костенко Руслан Анатолійович.

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Судилківської сільради оголосив торги на придбання семи дизельгенераторів потужністю від 12,5 кВт. Очікувана вартість закупівлі два мільйони гривень. Постачання товару заплановане до 15 грудня.

Нагадаємо, що впродовж 10-11 жовтня російські окупанти завдали ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури в різних областях країни. Зокрема, 10 жовтня ворог вдарив трьома ракетами в об’єкт критичної інфраструктури Хмельницького. В результаті в самому місті та в частині області були перебої з постачанням електроенергії.

Крім того, 22 жовтня від ракетних ударів постраждали Хмельницький і Шепетівський райони.

Тож закупівельники активно проводять тендери щодо придбання генераторів.

Минулого місяця закупівельники в області оголосили торги на придбання генераторів на суму понад 20 мільйонів гривень. Крім того, відразу два комунальних підприємства у Хмельницькій області оголосили торги на придбання когенераційних установок для виробництва електроенергії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую