ye-logo.v1.2

У Хмельницькому за мільйон гривень замовили проєкт нової дороги до індустріального парку

Економіка 14219
Вартість проєкту понад мільйон гривень
Вартість проєкту понад мільйон гривень. Фото: khm.gov.ua

Мова йде про нову дорогу, яка з’єднає Вінницьке шосе та ділянку, де має розташуватися індустріальний парк “Хмельницький”.

Управління капітального будівництва Хмельницької міської ради уклало договір щодо розроблення проєктної документації нової дороги вартістю 1,22 мільйона гривень. Про це стало відомо під час моніторингу сайту “Прозорро”.

Підрядником став ФОП Лісова Тамара Григорівна. Раніше Тамара Лісова робила авторський нагляд на об’єктах, які проєктувало управління житлово-комунального господарства міськради.

За ці гроші планується розробити проектну документацію по об’єкту «Нове будівництво проїзду від вул. Вінницьке шосе,18 до Вінницького шосе в місті Хмельницькому».

Мова йде про нову дорогу, яка з’єднає Вінницьке шосе та ділянку, де має розташуватися індустріальний парк “Хмельницький”.

Нагадаємо, минулого року Управління міської ради замовляло розроблення проектної документації для будівництво зовнішніх мереж водопостачання та каналізації індустріального парку «Хмельницький». За цим договором оплатили 756 тисяч гривень. Тоді роботи виконувало ТОВ “Подільський центр будівельно-технічної експертизи”.

Нагадаємо, що план створити в обласному центрі індустріальний парк хмельницький міський голова Олександр Симчишин анонсував ще у 2017 році під час економічного форуму. Тоді він зазначив, що створення індустріального парку дасть поштовх для розвитку місцевої промисловості та залучення інвестицій.

В 2019 році сайт “Є” писав, що загальна площа парку становить 91 гектар. Головними напрямками роботи парку стануть машинобудування, текстильне виробництво, виробництво електричного устаткування та агропереробка.

В 2021 році переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хмельницький» стало ТОВ «Керуюча компанія «Міський індустріальний парк Хмельницького».Співзасновниками фірми є Юрій Самолюк та Костянтин Мамонтов.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую