ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Держава компенсує Хмельниччині різницю в тарифах за опалення та гарячу воду

Економіка 6547
Загалом громади області мають отримати понад 336 мільйонів гривень
Загалом громади області мають отримати понад 336 мільйонів гривень. Фото: ілюстративне з архіву

Це має запобігти їх підвищенню.

Нещодавно уряд виділив місцевим бюджетам 14 мільярдів гривень субвенції. Їх коштом мають покрити різницю в тарифах, яка виникла через невідповідність тарифів комунальних підприємств на опалення, гарячу воду й водопостачання вартості газу й електрики.

Згідно з урядовою постановою від 20 грудня, між областями загалом розподілили 14 мільярдів гривень субвенції. З них Хмельниччина отримає 336 мільйонів 819 тисяч 400 гривень. Далі на рівні області ці кошти будуть розподілені між громадами, комунальні теплопостачальні та водопостачальні підприємства яких мають різницю в тарифах.

«Ці кошти уряд передає місцевій владі, аби тарифи на тепло й гарячу воду для людей залишилися зараз без змін, але у теплопостачальних підприємств були кошти для безперебійної роботи та ремонтів. Ми давали обіцянку, що уряд допомагатиме і підтримуватиме місцеву владу. І ми цю обіцянку виконуємо», — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, наприкінці минулого року для компенсації різниці у тарифах уряд виділив Хмельниччині понад 946 мільйонів гривень.

Читайте також: Чи скасують комендантську годину в новорічну ніч на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую