ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині найбільше подорожчали овочі

Економіка 1069
Зростання цін на овочі спостерігається вже протягом кількох місяців
Зростання цін на овочі спостерігається вже протягом кількох місяців. Фото: ілюстративне pixabay.com

Але дещо знизилися ціни на олію та яйця.

Протягом лютого на Хмельниччині ціни на харчі й безалкогольні напої зросли на майже на один відсоток. Найбільше продовжують дорожчати овочі. Також фіксується зростання вартості риби, масла та ще кількох продуктів. Про це свідчить останнє дослідження Головного управління статистики у Хмельницькій області.

Отож, минулого місяця овочі здорожчали на 13,2%. Крім того, в межах 6,6-2,2% підвищились ціни на маргарин, м’ясо птиці, рибу та продукти з риби, масло, кондитерські вироби з борошна, на 1,3-0,3% — на кондитерські вироби з цукру, сири, цукор, молоко, безалкогольні напої, фрукти.

Водночас на 7,6-0,4% знизились ціни на сало, продукти переробки зернових, рис, яловичину, свинину, яйця, соняшникову олію, кисломолочну продукцію.

Подорожчання спіткало й цигарки та алкогольні напої. Вони зросли у ціні на 1,6% та 1,2% відповідно.

«Зниження тарифів на 0,3% зумовлено здешевленням твердого палива на 2,8%. Натомість підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 0,7% спричинило подорожчання послуг лікарень на 2,2%. Крім того, ціни на фармацевтичну продукцію зросли на 0,6%», — зазначили представники обласного управління статистики.

Читайте також: Посівна під час війни: як ситуацію з майбутнім урожаєм оцінюють експерти

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую