ye-logo.v1.2

Форум для жінок-підприємиць відбудеться у Хмельницькому: деталі заходу

Економіка 1310
Програма подіє передбачає дві секції
Програма подіє передбачає дві секції. Фото: pixabay.com

Форум буде майданчиком для обміну досвідом та корисною інформацією для розвитку власної справи.

У четвер, 1-го червня, у Хмельницькому відбудеться Міжнародний жіночий форум «Жіноче лідерство в часи викликів». Як зазначають організатори, подія стане корисною тим, хто цікавиться питаннями жіночого підприємництва та соціальної відповідальності. Програма заходу передбачає дві секції.

У першій секції Форуму: «Особливості жіночого підприємництва під час війни. Грантові програми та інструменти підтримки в особливих умовах» буде висвітлено роль жінок-підприємниць в час воєнних викликів, їхній внесок у підтримку економіки країни. Також буде презентовано грантові програми та інші інструменти підтримки жіночого підприємництва, які допомагають зменшувати ризики та забезпечувати стійкий розвиток підприємств за умов війни.

Друга секція Форуму: «Кращі практики жіночого бізнесу і соціальної відповідальності» презентує успішний жіночий бізнес та висвітлить важливі аспекти соціальної відповідальності.

Захід відбудеться завдяки Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Організатор заходу – громадська організація «Міжнародне об’єднання жінок-українок» за сприяння Хмельницького міського голови та Хмельницької торгово-промислової палати.

Щоб взяти участь у заході потрібно попередньо зареєструватись онлайн. Участь є безкоштовною. Після успішної реєстрації ви отримаєте підтвердження, адресу та програму події.

Читайте також: Як планують допомогти бізнесу, який постраждав під час ворожих обстрілів у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую