ye-logo.v1.2

Інфляція на Хмельниччині: дані за червень

Економіка 1727
У червні порівняно з травнем інфляція на Хмельниччині становила 0,7%
У червні порівняно з травнем інфляція на Хмельниччині становила 0,7% . Фото: з архіву

Продукти харчування від початку року подорожчали, в середньому, на 6%.

Індекс споживчих цін по області та Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) у червні порівняно з попереднім місяцем становив 100,7% та 100,8%, з початку року – 104,4% та 104,6% відповідно. Такі дані навели в Головному управлінні статистики в Хмельницькій області.

Якщо аналізувати ціни, які порахували в статуправлінні, в порівнянні з груднем минулого року, то продукти харчування здорожчали на 6%. Найбільше – овочі (52,3%) та м'ясо (12,3%).

Та, якщо порівнювати ціни червня з травнем, то…. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в області у червні проти попереднього місяця знизились на 0,7%. Найбільше впала ціна на яйця – 19,4%. У межах 4,2–0,8% подешевшали фрукти, овочі, рис, молоко, сало, соняшникова олія, макаронні вироби, продукти переробки зернових, масло, цукор. Водночас на 4,7–0,5% зросли ціни на свинину, м'ясо птиці, кондитерські вироби з борошна, безалкогольні напої, яловичину, рибу та продукти з риби, кондитерські вироби з цукру. «Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби піднялись на 1,7%, у т.ч. на алкогольні напої – на 2,1%, тютюнові вироби – на 1,2%, - йдеться в повідомленні Головного управління статистики у Хмельницькій області. - Ціни на одяг та взуття залишились на рівні попереднього місяця. Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 11,8% зумовлено підняттям ціни на електроенергію на 69,7%. Ціни у сфері охорони здоров'я знизились на 0,1%, у т.ч. на фармацевтичну продукцію знизились на 0,4%, а на послуги лікарень зросли на 0,4%».

Читайте також -  Пальне потроху додає у ціні: які прогнози дають експерти

Продаж колишнього кінотеатру в Шепетівці: за будівлю пропонують 23 мільйони гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую