ye-logo.v1.2

Продаж колишнього кінотеатру в Шепетівці: за будівлю пропонують 23 мільйони гривень

Економіка 1948
Ціна будівлі зросла в понад сто разів
Ціна будівлі зросла в понад сто разів. Фото: prozorro.sale

Одразу три учасники пропонували за будівлю понад 23 мільйони.

Шепетівська міська рада провела торги на продаж будівлі міського центру культури та дозвілля імені Островського. За будівлю пропонують понад 23 мільйони гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про продаж будівлі міського центру культури та дозвілля загальною площею 1826,80 квадратний метрів, що знаходиться по вулиці Героїв Небесної Сотні, 50. Будівля зведена у 1965 році.

Колись в цій будівлі був розташований найбільший у місті кінотеатр, який мав два зали — червоний та блакитний, розраховані на однакову кількість глядачів — по 409 осіб.

Це вже не перша спроба продати будівлю. Раніше сайт “Є” писав, що перше рішення було прийняте в 2018 році. Тоді кінотеатр та земельну ділянку пло­щею 2173 квад­ратних мет­рів придбало ТОВ «Ви­роб­ни­че об’єд­нання «КМЗ» із Ки­єва. Вар­тість об’єк­та про­да­жу склала 3 міль­йони 371 ти­ся­ча 400 гри­вень.

За даними ЗМІ, у 2019 році суд розірвав угоду про купівлю будівлі кінотеатру та повернув її до власності міськради.

І ось чергова спроба. На торги прийшли 16 учасників. Стартова вартість нерухомості була 200 тисяч гривень. В результаті торгів ціна за будівлю виросла більше, ніж у сто разів.

Понад 23 мільйона гривень за будівлю запропонували одразу три учасника: Зведенюк Олеся Володимирівна, ТОВ "ТД Ремарк" та ФОП Тищенко Євген Олексійович.

Останній і запропонував найвищу ціну - 23 мільйона 150 тисяч гривень.

Тепер переможець торгів має повністю сплатити суму. Додамо, що не завжди переможці торгів погоджуються сплатити суму, яку вони пропонували під час аукціону і тоді процедуру проводять заново.

Варто зазначити, що умови аукціону вимагають від майбутнього переможця виконати капітальний ремонт споруди і відновити роботу кінотеатру протягом двох років з моменту підписання договору купівлі-продажу.

Крім того, поряд з будівлею кінотеатру майбутній власник має організувати паркінг та схему дорожнього руху. Щодо земельної ділянки, то вона не переходить у право власності.

Нагадаємо, що раніше виконавчий комітет Шепетівської міської ради провів торги з продажу будівлі колишньої бібліотеки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую