ye-logo.v1.2

У Красилові провели торги, щоб здати в оренду став, площею понад 50 гектарів

Економіка 18895
Площа водойми - понад 50 гектарів
Площа водойми - понад 50 гектарів. Фото: Youtube

Під час торгів ціна зросла до 950 тисяч гривень.

Красилівська міська рада провела торги щодо продажу права оренди земельної ділянки водного фонду площею 58,4651 гектарів. Переможець торгів запропонував за право оренди ставу 950 тисяч гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж права оренди земельної ділянки водного фонду з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб. Водойма розташована за межами села Дубище Волицького старостинського округу Красилівської міської ради.

Стартова ціна лоту складала 140 тисяч гривень. У торгах взяли участь вісім учасників. Найбільші пропозиції були у Гасюк Руслана Леонтійовича та ТОВ «Золоте колосся 2017». Останнє підприємство запропонувало за право оренди 950 тисяч гривень 88 копійок.

Засновниками ТОВ «Золоте колосся 2017» є Тимофій та Тетяна Савіцькі.

Тимофій Савіцький відомий як лідер руху ЗеМолодіжки Хмельниччини та член Молодіжної ради при Хмельницькій ОВА.

Варто зазначити, що аукціон буде успішний після сплати коштів, адже в Хмельницькій області нерідко переможці торгів відмовляються потім підписувати протоколи. 

Нагадаємо, що Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради оголосило торги щодо продажу будинку в центрі міста на вулиці Грушевського.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую