ye-logo.v1.2

Старовинний будинок у центрі Хмельницького виставили на продаж

Економіка 9044
Стартова ціна будівлі - понад мільйон гривень
Стартова ціна будівлі - понад мільйон гривень. Фото: prozorro.sale

Будинок продають без земельної ділянки.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради оголосило торги щодо продажу будинку в центрі міста на вулиці Грушевського, стартовою вартістю понад мільйон гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж одноповерхового будинку на вулиці Грушевського, 93. Будинок звели наприкінці ХІХ - початку ХХ сторіччя.

Останнім часом будівля не експлуатувалась та потребує ремонту.

Варто зазначити, що будинок належить до пам’яток архітектури та включений до Переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Хмельницької області у 2020 році.

Будинок розташований в центрі міста. Фото: prozorro.sale

Будинок розташований на земельній ділянці загальною площею 0,0645 гектара з цільовим призначенням - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Будівлю виставили на продаж без земельної ділянки.

Переможець торгів має в 20-денний термін укласти попередній договір про укладання в майбутньому охоронного договору щодо захисту пам’ятки культурної спадщини.

Стартова ціна будівлі - 1 мільйон 160 тисяч гривень.

Аукціон запланований на 26 липня.

Раніше сайт “Є” писав, що Регіональне відділення Фонду Держмайна України у Вінницькій та Хмельницькій областях продало державне підприємство, якому належав особняк 19-го сторіччя.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую