ye-logo.v1.2

Держгеонадра виставили на продаж дозвіл на користування піщаним родовищем на Хмельниччині

Економіка 6092
На Борисівській ділянці можливий видобуток піску
На Борисівській ділянці можливий видобуток піску. Фото: nadra.info

Дозвіл на користування надрами видають на 20 років.

Державна служба геології та надр України виставила на продаж спеціальний дозвіл на користування надрами – Борисівськe ділянкe, яка розташована у Шепетівському районі. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Борисівська ділянка піску, гравію, піщано-галькового матеріалу розташована неподалік від села Борисів Шепетівського району, на території Плужненської територіальної громади.

Спеціалізовані геологорозвідувальні роботи на Борисівській ділянці не проводились. Але район розташування ділянки робіт вивчався в процесі геологічного картування. За матеріалами геологічної зйомки на території робіт підтверджується наявність піску та піщано-гравійних порід виходами подекуди на денну поверхню цих порід та кустарними копальнями, в яких у незначній кількості проводився видобуток корисних копалин.

На базі запасів Борисівської ділянки можливе видобувне підприємство потужністю 80 тисяч кубічних метрів піску та 20 тисяч кубічних метрів піщано-гравійної сировини на рік.

Розташування ділянки біля Плужненської громади. Фото: prozorro.sale

Вид користування надрами, на який надається дозвіл: геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислова розробка, корисних копалин з подальшим видобуванням корисних копалин (промислова розробка родовищ).

Мова йде про дозвіл на на користування надрами протягом 20 років. Вартість геологічної інформації – 6 % ціни спеціального дозволу на користування надрами.

Стартова ціна дозволу - 4,69 мільйона гривень.

Розмір гарантійного внеску для участі в аукціоні - два мільйона гривень. Проведення аукціону запланували на 14 вересня.

Раніше сайт “Є” писав, що київське ТОВ “Контур” перемогло в аукціоні з продажу спеціального дозволу на користування надрами Тростянецького родовища, яке розташоване у Шепетівському районі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую