ye-logo.v1.2

На правах реклами Картка ZEN: знімайте готівку безкоштовно у будь-якій країні світу

Економіка 397
Перш ніж почати користуватися ZEN MasterCard, потрібно розібратися з лімітами вашого тарифного плану з обслуговування персонального рахунку
Перш ніж почати користуватися ZEN MasterCard, потрібно розібратися з лімітами вашого тарифного плану з обслуговування персонального рахунку. Фото: zen.com

За зняття грошей у банкоматах комісія не стягується в рамках обраних лімітів

З міжнародним сервісом ZEN.COM користувач отримує можливість знімати готівку без комісії в країнах Європи та світу. Як правильно користуватися карткою, щоб отримати максимальну вигоду, розповідаємо в матеріалі.

В чому переваги картки MasterCard від ZEN

Фізична картка від ZEN стане в пригоді для розрахунків у магазинах, супермаркетах, зняття готівкових коштів у банкоматах. Щоб її отримати, достатньо замовити її у мобільному застосунку. Для цього зареєструйтеся та відкрийте персональний рахунок у ньому.

Використання картки дуже просте, адже:

  • для операцій з усіма валютами використовується єдиний рахунок і єдина картка, відповідно;
  • зняття готівки — безоплатне (з урахуванням тих обмежень, які встановлено вашим тарифним планом).

Одна з найважливіших переваг ZEN MasterCard у тому, що вона синхронізована тільки з одним мультивалютним рахунком. Через неї можна переказувати та отримувати кошти у понад 29 світових валютах. За зняття грошей у банкоматах комісія не стягується в рамках обраних лімітів: більше інформації про ліміти та тарифи — на сайті zen.com.

З єдиною карткою подорожувати набагато простіше: тільки один пін-код та єдина картка для євро, доларів, злотих, фунтів тощо.

ZEN MasterCard: особливості

Перш ніж почати користуватися ZEN MasterCard, потрібно розібратися з лімітами вашого тарифного плану з обслуговування персонального рахунку. Крім лімітів картки, існують обмеження окремих банкоматів. Щодо рахунку, то користувачі можуть зняти до 5000 євро протягом 1 доби.

У ZEN також є опція із замовлення додаткових пластикових карток. Їх виготовляють протягом 5-7 робочих днів та надсилають поштою на домашню адресу у країнах Єдиної економічної зони.

Який у ZEN MasterCard захист

Картки ZEN мають сертифікат Digital First: відповідно до цього, персональні дані власника картки, а також її номер, дата випуску тощо не друкуються на ній. Навіть якщо ви загубили картку, ніхто не зможе нею скористатися. Вся інформація про картку (строк дії, номер, CVC-код) доступна тільки її власнику в мобільному додатку ZEN.

Як поповнити персональний рахунок ZEN

Щоб поповнити рахунок, ви можете:

  • здійснити грошовий переказ в межах України чи з-за кордону;
  • зарахувати гроші з іншої картки;
  • поповнити картку через Apple Pay чи Google Pay;
  • внести кошти готівкою через термінали Planet Cash (на території Польщі їх понад 1000) або Paysafecash.

Крім того, в Україні можна зробити P2P-переказ для поповнення (з іншої валютної картки українського банку).
Для зарахування коштів знадобиться всього декілька секунд (у будь-якій з 29+ валют). Не доведеться довго чекати, якщо потрібно терміново зняти готівку. Зняття — без прихованої комісії. Ще більше інформації — на офіційному сайті сервісу за посиланням zen.com.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую