ye-logo.v1.2

Понад 150 тисяч гривень заплатили за право оренди ставом на Хмельниччині

Економіка 16188
Орендна плата на рік становитиме менше десяти тисяч гривень
Орендна плата на рік становитиме менше десяти тисяч гривень. Фото: prozorro.sale

Під час торгів вартість права оренди зросла майже вчетверо.

Заслучненська сільська рада, що в Хмельницькому районі, уклала угоду з ФОП Ткачук В'ячеслав Олександрович щодо надання в оренду земельної ділянки водного фонду площею 21,4 гектара для рибогосподарських потреб. За результатами аукціону за право оренди підприємець заплатив 157 тисяч гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про оренду земельної ділянки водного фонду площею 21,4 гектара для рибогосподарських потреб в комплексі з розташованим на ній водним об'єктом площею 15 гектарів.

Ділянка передається в користування на десять років. При цьому річний розмір орендної плати за оренду става складе 9749 гривень. Тобто в результаті аукціону сільрада отримала за право надання водойми в оренду більше, ніж отримає орендної плати за десять років.

На аукціон прийшли чотири учасники: ФОП Лисенко Богдан Ігорович, ТОВ “Зозулинці риба”, ФОП Войтович Валерій Андрійович та ФОП Ткачук В'ячеслав Олександрович.

При стартовій ціні за право оренди става 41 тисячу 196, гривень, переможець торгів заплатив 157 тисяч гривень.

Наразі договір на оренду земельної ділянки водного фонду вже підписаний.

Раніше сайт “Є” писав, що Красилівська міська рада провела торги щодо продажу права оренди земельної ділянки водного фонду площею 58,4651 гектарів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую