ye-logo.v1.2

Київська фірма може придбати спиртзавод на Хмельниччині за... 57 тисяч гривень

Економіка 7113
Підприємство продають з боргами
Підприємство продають з боргами. Фото: prozorro.sale

Підприємство не працює понад десять років та має 15 мільйонів гривень боргів.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях провело аукціон з продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства "Ганнопільський спиртовий завод". Під час торгів вартість заводу зменшилась з майже двох мільйонів гривень до 57 тисяч гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Нагадаємо, сайт “Є” писав, що Фонд державного майна намагався продати підприємство ще з березня 2023 року.

Держпідприємство "Ганнопільський спиртовий завод" розташоване у Шепетівському районі та не працює з 2011 року. Станом на початок 2023-го підприємство мало понад 15 мільйонів гривень кредиторської заборгованості. Зокрема, заборгованість по податках склала 8,8 мільйона гривень, пенсійних внесків майже 1,5 мільйона гривень, а також заборгованість з виплати заробітної плати у сумі 587 тисяч гривень.

Підприємство складається з 48 об'єктів нерухомого майна, розташованих на земельній ділянці загальною площею 16,1146 гектара. Основні з них - це головний корпус площею 1250,9 квадратних метра, цех розливу горілчаних виробів та очисного відділення площею 1392,4 квадратних метра, конюшня площею 529 квадратних метрів, солодовня площею 1171,1 квадратних метра, склад зерна площею 1198 квадратних метра та інші.

Покупець має протягом шести місяців погасити борги підприємства з заробітної плати та перед бюджетом.

Під час першого аукціону стартова ціна складала 3,85 мільйона гривень, але аукціон не відбувся. Також не відбулись й торги, коли ціну підприємства зменшили вдвоє. Останній аукціон вже проходив на пониження ціни.

На торги заявився Кравчук Олександр Петрович, але він не пропонував свою ціну.

Переможцем торгів стало ТОВ “Антіс-Інвест”, яке запропонувало за підприємство 57 736,14 гривень.

За даними аналітичної системи YouControl засновником підприємства вказаний Євгеній Ільїн та кіпрська компанія Bud Holding Limited. А серед бенефіціарів, окрім Ільїна, також вказаний Дмитро Мармуляк.

За даними сайту “Наші Гроші”, Євгеній Ільїн ймовірно родич ексдепутата Київради Геннадій Ільїна. А щодо Дмитра Мармуляка медіа відзначали, що він був керівником фірм з орбіти київського забудовника Вадима Столара.

Рішення про приватизацію підприємства було прийнято ще у 2021 році.

Раніше сайт “Є” писав, що за Довжоцький спиртзавод заплатили 61 мільйон гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую