ye-logo.v1.2

Нова фірма з Дніпра виграла вже другий аукціон на видобуток піску біля Нетішина

Економіка 2687
Пройшли торги на видобуток піску біля Нетішина
Пройшли торги на видобуток піску біля Нетішина. Фото: ілюстративне nadra.info

Пройшов аукціон на продаж спецдозволу на ділянці Горинська-2.

Державна служба геології та надр України провела торги з продажу спеціального дозволу на користування надрами з видобування піску на ділянці неподалік Нетішина. Під час аукціону вартість дозволу зросла з 674-х тисяч гривень до 11 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж спеціального дозволу на видобуток піску на ділянці Горинська-2. Ділянка розташована на відстані 1,9 кілометра на південний схід від західної околиці міста Нетішин Шепетівського району Хмельницької області.

Площа майбутнього кар'єру 23,74 гектара

Енергопостачання майбутнього кар'єру можливе від електромережі Хмельницької АЕС, що проходить поблизу ділянки робіт вздовж автодороги.

На продаж Держгеонадра виставили спеціальний дозвіл на дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням піску. Мова йде про дозвіл на користування надрами протягом 20 років.

Стартова ціна дозволу була 674,2 тисячі гривень. В аукціоні взяли участь три підприємства: ТОВ “Буд-Мат-Сервіс”, ТОВ “Аванте Інест” та ТОВ “Пісок-ресурс”, яке і виграло торги, запропонувавши 11 мільйонів 100 гривень.

Це підприємство створене лише 15 грудня 2023 року у Дніпрі. За даними сайту YouControl директором та засновником є Олена Мозгова.

Олена Мозгова також є співзасновником фірми “Гесла ЛТД”, в якій її партнером є власник заводу сухих будівельних сумішей “Біон” В'ячеслав Лобода.

Тепер переможці мають підписати протокол та сплатити запропоновану суму.

Раніше сайт “Є” ye.ua вже писав, що ТОВ “Пісок-ресурс” виграло ще одні торги на отримання спеціального дозволу з видобутку піску на ділянці біля Нетішина. Тоді фірма з Дніпра також запропонувала 11 мільйонів гривень. На даний момент Державна служба геології та надр України ще очікує оплату за дозвіл.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую