ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

Перевірили таксистів

Економіка 2009
Фото: http://km.sts.gov.ua

Податківці виявили, що більше половини перевірених перевізників працюють нелегально.

Днями працівники управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у місті Хмельницькому спільно з представниками управління ДАІ у Хмельницькій області перевіряли підприємців, які надають населенню послуги таксі. Про це повідомляють у Державній податковій службі у Хмельницькій області.

Загалом було перевірено документи у 13 таксистів, хоча, як повідомляють в управлінні, планувалося більше – третина замовлених по телефону машин просто не з’явилася на виклик. З усіх перевірених лише шестеро спромоглися надати документи про те, що вони займаються легальною підприємницькою діяльністю, використовуючи при цьому справний автотранспорт. Інші семеро заробляли гроші на перевезенні пасажирів без державної реєстрації підприємницької діяльності, а отже й без сплати податків, тож на них були складені протоколи за ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Цікаво, що під час перевірки роботі перевіряючих спробували завадити якісь молодики, які відрекомендувалися представниками громадської організації по захисту перевізників, однак жодних документальних підтверджень цьому вони також надати не спромоглися.

Загалом же, за даними управління оподаткування фізичних осіб ДПС у Хмельницькій області, цьогоріч податківці виявили в області 202 особи, які «таксували» без державної реєстрації, та 11 найманих працівників, які здійснювали пасажирські перевезення без оформлення трудових угод.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую