ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Насінням будемо забезпечені

Економіка 2810
Фото: http://www.institut-zerna.com

Днями корпорація «Сварог Вест Груп» ввела в експлуатацію насіннєвий завод у Хмельницькій області.

 

Під час відкриття заводу голова правління корпорації Андрій Гордійчук зазначив, що насіннєвий завод буде займатися очищенням, калібруванням, протравленням і фасуванням насіння зернових, круп'яних і бобових культур.

Директор насіннєвого заводу Володимир Степанчук розповів, що потужність заводу становить 15 тонн насіння на годину. На заводі вироблятимуть високоякісне насіння класу «еліта», 1-3 репродукції. Він зазначив, що виробництво всього насіннєвого матеріалу буде вестися під постійним контролем агрономів і технологів насіннєвого господарства корпорації, які пройшли відповідне навчання у данських фахівців на українських насіннєвих заводах, повідомляє "АПК-Інформ".

«Весь технологічний процес буде автоматизовано. Крім того, на заводі буде працювати лабораторія, яка стежитиме за якістю насіння при вході і виході. Якість наших насіння буде відповідати всім європейським стандартам », - сказав він.

Загальна сума інвестицій складає 36 млн. грн. Завод побудований на базі насіннєвого господарства, яке входить до складу корпорації «Лотівка Еліт». Насіннєвий завод зведений на базі побудованої два роки тому сушарки американського виробництва Benelux і обладнаний висококласним устаткуванням фірми Cimbria (Данія). Партнером з постачання обладнання для протруювання насіння виступила компанія Syngenta - одна з провідних у світі компаній у даній галузі.


За матеріалами AgroNews 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую