ye-logo.v1.2

Ох і набудують!

Економіка 1754

Податківці області затримали хитрих шахраїв.

Податківці Хмельниччини викрили «фінансистів-жебраків» від будівництва з обласного центру, у статутному фонді яких при перевірці не виявилось необхідної кількості „живих” грошей, натомість знайшлись „липові” акції на суму у 15 мільйонів гривень. Про це повідомили працівники Державної податкової служби області.

Відтак більше половини статутного капіталу акціонерного товариства складалось із технічних, або простіше кажучи сміттєвих акцій. Адже ніякої реальної цінності вони не становлять, позаяк не підкріплені матеріальними активами і за своїм економічним змістом просто є «розмальованими папірцями». Тож справжнє їх місце - на смітнику.

За вимогами ж закону статутний капітал має бути сплачений виключно грошовими коштами. До речі, у махінатора не виявилось і жодної гривні у резервному фонді, необхідного для гарантування діяльності компанії.

Завдяки віртуальним внескам новітній Остап Бендер отримав змогу розпоряджатись реальними фінансовими ресурсами легальних співзасновників підприємства. Та на заваді стали подільські податківці, які не дозволили лже-фінансисту простягнути брудні руки до гаманців своїх занадто довірливих компаньйонів.

Наразі вирішується питання про позбавлення шахрая права на здійснення будівництва. Крім того йому загрожує кримінальна відповідальність за намагання отримати неконтрольований прибуток та в подальшому легалізувати його.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую