ye-logo.v1.2
26 Травня, 2019

Цей день в історії: пісня про Путіна, футбол і Ван Гог

Ангеліна Мовчан Історія 886

Чим видатний був сьогоднішній день у минулі роки і століття.

За даними Вікіпедії, саме сьогодні чотири роки тому вперше прозвучала відома приспівка, вигадана вболівальниками футбольного клубу «Металіст» (Харків). Унаслідок російської агресії проти України широко розповсюдилася й переросла в низку пісень та інтернет-мем, що набули популярності серед противників політики Путіна як в Україні, так і за її межами, в тому числі серед російських опозиціонерів.

Також цього дня 1853 року народився Вінсент ван Гог, французький живописець-постмодерніст голландського походження. До речі, в день народження легендарного Вінсента Ван Гога у Хмельницькому покажуть стрічку «З любов'ю, Вінсент».

Події розгортаються у Франції через рік після таємничої смерті Вінсента Ван Гога. Двоє детективів – батько та син, які за життя позували художнику, беруться розслідувати його загибель.

Унікальна біографічна драма «З любов'ю, Вінсент» є першим у світі мультфільмом, повністю намальованим масляними фарбами.

Ну і до дат спортивних – цього дня у різні роки народилися Олексій Михайличенко (1963) український футболіст («Динамо» Київ), триразовий чемпіон СРСР, володар Кубка Кубків УЄФА (1986) і так далі та Анатолій Тимощук (1979), український футболіст, півзахисник збірної України.

Детально про інші цікаві поії читайте у розділі "Афіша", а про спортивні досягнення - у рубриці "Спорт". 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео