ye-logo.v1.2

Музей-криївку відкриють у Хмельницькому

Історія 1942
Організатори переконані: історичні події повстанської боротьби воїнів УПА в області ще мало відомі хмельничанам
Організатори переконані: історичні події повстанської боротьби воїнів УПА в області ще мало відомі хмельничанам. Фото: скрін з відео

Зараз активісти збирають експонати для майбутнього музею.

У Хмельницькому створюють повстанську криївку часів ОУН-УПА. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», облаштують своєрідний музей у приміщенні колишнього тиру. Цю будівлю поруч зі стадіоном у мікрорайоні Гречани торік передали на баланс спортивно-культурного центру «Плоскирів».

«Ми їздили з нашою командою, дивилися на діючі музеї-криївки, звідси виникли ідеї оформлення. Зараз ми плануємо провести внутрішні роботи, - говорить організаторка культурно-дозвіллєвої діяльності культурно-спортивного центру «Плоскирів» Ольга Шевцова. - Це буде інтерактивний музей, куди діти зможуть прийти і подивитися, а потім ще піти постріляти в тирі. Ми думаємо, що таким чином зможемо їх зацікавити».

Поки що в приміщенні лише голі стіни. Оздобити все планують власним коштом. Зараз Плоскирів почав збирати експонати для криївки. Тому звертаються до хмельничан, які мають вдома старовинні речі, одяг, друкарську машинку, гасові лампи і можуть їх передати музею.

Планують, що музей-криївка запрацює вже на початку цього літа. Він стане єдиним подібним закладом в області.

Читайте також: Дизайнерські столітні ковзани експонують у шепетівському музеї.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую